Falcao odejdzie z AS Monaco? Rozmowy ruszyły!

Falcao odejdzie z AS Monaco? Rozmowy ruszyły!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Media znad Sekwany informują, że Galatasaray rozpoczęło negocjacje w sprawie pozyskania Radamela Falcao. Ponadto, co szalenie istotne, Kolumbijczyk jest pozytywnie nastawiony na przeprowadzkę do Turcji.

Umowa 33-latka z „Czerwono-Białymi” wygasa już za rok. To próbuje wykorzystać wiele klubów. Doświadczony snajper do tej pory był łączony m.in. z Atlético Madryt i FC Porto. Teraz to grono powiększył kolejny chętny.

Jest nim tureckie Galatasaray, które po skutecznej pogoni za Başakşehir i co za tym idzie, zdobyciem mistrzostwa kraju, szuka wzmocnień zespołu.

„L’Équipe” przekonuje, że negocjacje już ruszyły, a sam zawodnik nie ugasił tematu w zarodku. Świadczy to o tym, że niezwykle poważnie myśli on o odejściu z Monaco i spróbowaniu swoich sił nad Bosforem. 

Francuski dziennik dodaje jednak, że kapitan zespołu, w którym występuje Kamil Glik, jest także kuszony przez ekipy z Chin oraz Arabii Saudyjskiej. Pomimo tego wydaje się, że na ten moment 33-latkowi bliżej do pozostania w Europie niż skorzystania z egzotycznej oferty. 

Radamel Falcao to największa gwiazda 17. ekipy Ligue 1, którą wzmocnił latem 2013 roku. Od tego czasu rozegrał 140 spotkań i strzelił 83 gole. Należy jednak pamiętać, że po drodze Kolumbijczyk był wypożyczany do Manchesteru United i Chelsea. 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy