Farias w Cagliari

Farias w Cagliari
Maciej Wdowiarski
Maciej Wdowiarski
Źródło: Gianlucadimarzio.com

Cagliari wypożyczyło z Chievo napastnika Diego Fariasa. W zeszłym sezonie Brazylijczyk występował w Sassuolo.

Cagliari domknęło transakcję wypożyczenia z Chievo Diego Fariasa. W umowie została zawarta klauzula mówiąca o tym, że kwota ewentualnego przyszłego transferu wyniesie 2 miliony euro.

Farias jest piłkarzem Chievo od 2009 roku, ale nie zagościł na stałe w pierwszej drużynie. Od pięciu lat rokrocznie jest wypożyczany, a w zeszłym sezonie występował w barwach Sassuolo. Nie był to jednak dla niego specjalnie udany rok, bowiem zagrał jedynie 11 meczów w których ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

Wartość rynkowa Fariasa oscyluje w okolicach pół miliona euro. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy