FC Barcelona: Ansu Fati kontuzjowany [OFICJALNIE]

FC Barcelona: Ansu Fati kontuzjowany [OFICJALNIE] fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Barcelona

FC Barcelona poinformowała, że Ansu Fati doznał urazu.

Skrzydłowy lub napastnik „Blaugrany” w ostatnim czasie formą strzelecką błyszczał, jeśli już, to w rozgrywkach pucharowych.

20-latek do siatki trafiał w dwóch z trzech meczów Pucharu Hiszpanii. Na listę strzelców wpisał się także w półfinale Superpucharu Hiszpanii.

Mając to na uwadze, kibice FC Barcelony mają duże nadzieje co do tego gracza względem najbliższej potyczki półfinałowej z Realem Madryt. Pucharowe El Clásico zaplanowano na drugiego marca.

W piątek Ansu Fati doznał kontuzji, ale pierwsze doniesienia są takie, że będzie on gotowy do gry na starcie z „Królewskimi”.

Co dokładnie dolega Hiszpanowi? Zmaga się on ze stłuczeniem lewego kolana, co jest konsekwencją wydarzeń podczas dzisiejszego treningu.

To, co pewne, to nieobecność reprezentanta „La Furia Roja” na mecz ligowy z Almeríą, który odbędzie się już w tę niedzielę.

Fati ma za sobą bardzo poważne problemy z kolanem, po których pauzował przez około rok.

Jego dorobek z kampanii 2022/2023 to 34 mecze, sześć goli oraz trzy asysty. Łącznie uzbierał już 92 występy.

***

Xavi po odpadnięciu z Ligi Europy. „Gdyby oni byli z nami, mogłoby być inaczej”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy