FC Barcelona: Arthur zmienił zdanie. Brazylijczyk gotowy na rozmowy z Juventusem

FC Barcelona: Arthur zmienił zdanie. Brazylijczyk gotowy na rozmowy z Juventusem fot. Barcelona
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Arthur miał wyrazić gotowość do podjęcia negocjacji z Juventusem - poinformowała „La Gazzetta dello Sport”.

Media we Włoszech oraz Hiszpanii piszą już od pewnego czasu o możliwość dokonania wymiany pomiędzy „Dumą Katalonii” a „Starą Damą”. Pierwszy z wymienionych klubów miał wyrazić chęć do nawiązania współpracy z Miralemem Pjaniciem. Bośniak ustalił już ponoć warunki indywidualnego kontraktu z Barceloną, która dała Juventusowi „zielone światło” na rozpoczęcie rozmów z Arthurem.

Brazylijczyk odniósł się jednak w negatywny sposób do możliwości przedwczesnego zakończenia współpracy z ekipą z Camp Nou i z tego też powodu wiele wskazywało na to, że wspomniany doświadczony pomocnik nie trafi ostatecznie do aktualnego mistrza Hiszpanii, ponieważ klub z Serie A niespecjalnie skłaniał się do zaakceptowania włączenia kogoś innego w wymianę, mimo że niektóre media sugerowały coś zupełnie innego.

Teraz jednak „La Gazzetta dello Sport” przekonuje, że 23-letni zawodnik zastanowił się poważnie nad swoją przyszłością i postanowił podjąć rozmowy z Juventusem. Jeżeli te zakończą się sukcesem, wówczas już nic nie powinno stanąć na przeszkodzie w dopięciu całej operacji przez oba zespoły.

Arthur trafił do Barcelony z Grêmio w lipcu 2018 roku za 31 milionów euro i od tego momentu wystąpił w 67 meczach „Dumy Katalonii”, w których strzelił cztery bramki oraz zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy