FC Barcelona bardzo blisko pozyskania Lautaro Martíneza

FC Barcelona bardzo blisko pozyskania Lautaro Martíneza
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Olé

Przedstawiciele Barcelony mogą w niedalekim czasie dopiąć wszystkie kwestie związane z zakontraktowaniem Lautaro Martíneza - przekonuje argentyńskie „Olé”.

„Duma Katalonii” prowadzi zaawansowane negocjacje z Interem Mediolan w sprawie pozyskania środkowego napastnika już od kilku tygodni i wszystko na to wskazuje, że zmierzają one do szczęśliwego końca dla aktualnego mistrza Hiszpanii.

Dziennikarze argentyńskiego „Olé” uważają, że cała operacja związana pozyskaniem 22-letniego zawodnika może zostać dopięta przed powrotem do rywalizacji w Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

Wspomniane źródło potwierdza także dotychczasowe doniesienia mediów z Półwyspu Iberyjskiego, które poinformowały już o osiągnięciu porozumienia piłkarza z klubem w kwestii warunków indywidualnego kontraktu i kwoty odstępnego.

Umowa Lautaro Martíneza miałaby obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku i gwarantować mu zarobki na poziomie przynajmniej 10 milionów euro na sezon.

„Duma Katalonii” ma na niego przeznaczyć 60-70 milionów euro oraz karty zawodnicze przynajmniej dwóch piłkarzy. Jednym z nich będzie najprawdopodobniej Arturo Vidal, a drugim - Nélson Semedo, Emerson lub Ivan Rakitić.

I właśnie te szczegóły pozostały jeszcze do rozwiązania przez oba kluby, ale „Olé” przekonuje, że pomiędzy zespołami jest coraz mniej niewiadomych w tej sprawie. Transfer nie pozostaje już kwestią „czy”, tylko „kiedy dokładnie”.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka Boniek domaga się obniżenia pensji w Ekstraklasie... na stałe Boniek domaga się obniżenia pensji w Ekstraklasie... na stałe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy