FC Barcelona bardzo blisko pozyskania Lautaro Martíneza

FC Barcelona bardzo blisko pozyskania Lautaro Martíneza
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Olé

Przedstawiciele Barcelony mogą w niedalekim czasie dopiąć wszystkie kwestie związane z zakontraktowaniem Lautaro Martíneza - przekonuje argentyńskie „Olé”.

„Duma Katalonii” prowadzi zaawansowane negocjacje z Interem Mediolan w sprawie pozyskania środkowego napastnika już od kilku tygodni i wszystko na to wskazuje, że zmierzają one do szczęśliwego końca dla aktualnego mistrza Hiszpanii.

Dziennikarze argentyńskiego „Olé” uważają, że cała operacja związana pozyskaniem 22-letniego zawodnika może zostać dopięta przed powrotem do rywalizacji w Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

Wspomniane źródło potwierdza także dotychczasowe doniesienia mediów z Półwyspu Iberyjskiego, które poinformowały już o osiągnięciu porozumienia piłkarza z klubem w kwestii warunków indywidualnego kontraktu i kwoty odstępnego.

Umowa Lautaro Martíneza miałaby obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku i gwarantować mu zarobki na poziomie przynajmniej 10 milionów euro na sezon.

„Duma Katalonii” ma na niego przeznaczyć 60-70 milionów euro oraz karty zawodnicze przynajmniej dwóch piłkarzy. Jednym z nich będzie najprawdopodobniej Arturo Vidal, a drugim - Nélson Semedo, Emerson lub Ivan Rakitić.

I właśnie te szczegóły pozostały jeszcze do rozwiązania przez oba kluby, ale „Olé” przekonuje, że pomiędzy zespołami jest coraz mniej niewiadomych w tej sprawie. Transfer nie pozostaje już kwestią „czy”, tylko „kiedy dokładnie”.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy