FC Barcelona: Carles Aleña wyceniony

FC Barcelona: Carles Aleña wyceniony fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport

FC Barcelona postanowiła wycenić Carlesa Aleñę, o czym informuje „Sport”.

Carles Aleñá nie miał pewnego miejsca w barwach FC Barcelony. To spowodowało, że w styczniu postanowił dokonać zmiany barw.

Wówczas to zgłosiło się po niego Getafe, które pozyskało go w ramach wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku. Tam środkowy pomocnik radzi sobie bardzo dobrze.

W ostatnich tygodniach z ust władz ekipy z przedmieść Madrytu da się słyszeć, że są zadowoleni z usług wychowanka FC Barcelony. Co więcej, chcieliby go latem wykupić.

Ekipa z Camp Nou jest świadoma powagi sytuacji, dlatego też postanowiła dokonać wyceny swojego gracza. Jeśli Getafe chce pozyskać 23-latka, to musi liczyć się z wydatkiem rzędu ośmiu milionów euro.

Na razie nie wiadomo, co na to szesnasta siła LaLigi. Pewne jest natomiast, że jeśli do transakcji dojdzie, to Barcelona i tak zastrzeże sobie w kontrakcie możliwość odkupienia tego piłkarza.

Aleñá rozegrał w trwającym sezonie łącznie 21 spotkań. W tym czasie strzelił dwie bramki i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy