FC Barcelona finalizuje transfer Brazylijczyka

FC Barcelona finalizuje transfer Brazylijczyka
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Marca | ESPN

Gustavo Maia powinien wkrótce zasilić szeregi Barcelony - uważa „Marca”.

Utalentowany napastnik nie zaliczył jeszcze debiutu na seniorskim poziomie w barwach São Paulo, ale mimo to cieszy się olbrzymim zainteresowaniem ze strony europejskich klubów.

Spośród nich konkretne kroki zmierzające do jego pozyskania wykonali wysłannicy Liverpoolu, Atlético Madryt oraz Barcelony.

Z tego grona największą determinacją wykazała się „Duma Katalonii”, która zawarła już wstępne porozumienie z obecnym pracodawcą 19-latka i zapewniła sobie prawo jego pierwokupu, o czym poinformował już za pośrednictwem mediów dyrektor wykonawczy brazylijskiego klubu.

Ekipa z Camp Nou przelała milion euro na konto São Paulo i musi jeszcze dopłacić 3,5 miliona do końca czerwca, aby nabyć 70% własności karty zawodniczej Gustavo Mai. Jeżeli tego nie zrobi, to wpłacona przez nich suma przepadnie.

FC Barcelona musi się jednak z tym śpieszyć, ponieważ Liverpool i Atlético Madryt nie zamierzają tak łatwo odpuścić walki o utalentowanego snajpera, dlatego należy się spodziewać, że aktualny mistrz Hiszpanii wkrótce dopełni wszystkie formalności.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Havertz poprosił władze Bayeru o transfer Havertz poprosił władze Bayeru o transfer OFICJALNIE: Praszelik w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Praszelik w Śląsku Wrocław FC Barcelona wygrała z Santosem spór o transfer Neymara [OFICJALNIE] FC Barcelona wygrała z Santosem spór o transfer Neymara [OFICJALNIE] Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej CIES: Najbardziej wartościowi gracze z końcówkami umów, czyli z kim warto przedłużyć kontrakt CIES: Najbardziej wartościowi gracze z końcówkami umów, czyli z kim warto przedłużyć kontrakt Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy