FC Barcelona: Griezmann ewakuuje się do PSG?!

FC Barcelona: Griezmann ewakuuje się do PSG?! fot. Movistar+
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport | France Football

Zaledwie rok od momentu przeprowadzenia hitowej przeprowadzki Antoine’a Griezmanna do Barcelony, Francuz może ponownie zmienić pracodawcę. Zawodnika chciałoby sprowadzić do siebie Paris Saint-Germain.

Temat zainteresowania atakującym ze strony paryżan nie jest niczym nowym, gdyż pojawiał się on już jeszcze przed dopięciem jego transferu na Camp Nou. Wówczas 29-latek preferował pozostanie w Hiszpanii i grę u boku Lionela Messiego. Dziś jednak przydatność gracza jest kwestionowana, a relacje z Quique Setiénem nie są najlepsze.

To sprawia, że po 12 miesiącach Griezmann może rozważać zmianę pracodawcy, co według „Sportu” przyciągnęło uwagę mistrza Francji.

Z uwagi na przedwczesne zakończenie rozgrywek nad Sekwaną, tamtejsze okno zostanie podzielono na dwie części. Od 8 czerwca kluby mogły dokonywać jedynie wewnętrznych operacji, jednak już 30 czerwca zyskały możliwość rejestracji transferów międzynarodowych i będą mogły z tego korzystać do 9 lipca. Drugie okno najprawdopodobniej zostanie otwarte 10 sierpnia i potrwa do 5 października.

Mając na uwadze powyższe informacje, PSG teoretycznie ma niewiele czasu na sfinalizowanie transakcji w pierwszym terminie. Należy jednak wiedzieć, że w okresie pauzy kluby i tak mogą pozyskiwać piłkarzy, lecz otrzymają oni zgodę na grę najwcześniej w sierpniu. Niemniej Katalończycy donoszą, że ekipa z Parc des Princes nie chce tracić czasu i już skontaktowała się z otoczeniem mistrza świata z 2018 roku w celu wybadania jego nastawienia do transferu.

Wydaje się zatem, że temat powrotu do ojczyzny autora 14 trafień i czterech asyst w tym sezonie powraca jak bumerang, a w przypadków dalszych konfliktów na linii zawodnik-trener, możemy spodziewać się kontynuacji wątku, a być może otwarcia konkretnych negocjacji pomiędzy klubami.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy