FC Barcelona i Valencia wymienią się piłkarzami?!

FC Barcelona i Valencia wymienią się piłkarzami?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gerard Romero | Twitter

José Gayà może trafić do FC Barcelony z Valencii w ramach wymiany. W drugą stronę mieliby powędrować Carles Aleñá oraz Martin Braithwaite - informuje Gerard Romero.

FC Barcelona od jakiegoś czasu rozgląda się za piłkarzem, który mógłby wzmocnić rywalizację na pozycji lewego obrońcy. Obecnie do dyspozycji Ronalda Koemana są Jordi Alba oraz Júnior Firpo.

Ten drugi prawdopodobnie wkrótce pożegna się z Camp Nou, dlatego też trwają poszukiwania następcy. Lukę po odejściu 24-latka może załatać José Gayà.

Kapitan Valencii już od jakiegoś czasu generuje wokół siebie spore zainteresowanie. Władze Barcelony widzą w nim piłkarza, który za jakiś czas może stać się ich pierwszym lewym obrońcą.

Zespół ze stolicy Katalonii nie chce jednak za 26-latka płacić ogromnych pieniędzy i wolałby dogadać się z „Nietoperzami” w nieco inny sposób.

Jak informuje Gerard Romero, wkrótce może dojść do wymiany. Na Camp Nou trafiłby wspomniany Gayà, z kolei w odwrotnym kierunku powędrować mogą Carles Aleñá oraz Martin Braithwaite.

Oba podmioty są skory, żeby do tego typu transakcji doszło. Rozmowy trwają i wydaje się, że ich finał nastąpi najwcześniej po zakończeniu EURO 2020.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry Mistrzostwa Świata: Argentyna wróciła do rywalizacji. Arcyciekawa sytuacja w polskiej grupie Mistrzostwa Świata: Argentyna wróciła do rywalizacji. Arcyciekawa sytuacja w polskiej grupie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy