FC Barcelona jeszcze w styczniu ruszy po zastępcę podstawowego zawodnika

FC Barcelona jeszcze w styczniu ruszy po zastępcę podstawowego zawodnika fot. charnsitr / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja
Źródło: DAZN

FC Barcelona nie zamierza pozostać bierna w sytuacji bardzo poważnej kontuzji Alejandro Balde, dla którego sezon 2023/2024 już się najprawdopodobniej skończył. Dyrektor sportowy Deco potwierdził, że kataloński gigant rozgląda się za lewym obrońcą.

FC Barcelona w obecnym stanie kadry - przy urazie Marcosa Alonso (wraca w marcu) - pozostaje bez nominalnego lewego obrońcy, a awaryjnie na tej pozycji występuje 17-letni Héctor Fort, który jednak jest prawym obrońcą. Trudno przy tym oczywiście oczekiwać równego poziomu od tak świetnie zapowiadającego się, ale niedoświadczonego piłkarza.

Przed ostatecznie przegranym 3-5 spotkaniem z Villarrealem o sprawie aktywności transferowej wypowiedział się wspomniany dyrektor sportowy Deco.

- Jest to problem, którym musimy się wewnętrznie zająć. Jeśli okaże się, że coś możemy zrobić, na pewno tego spróbujemy - podkreślił.

Nie wiadomo jeszcze, gdzie nowego zawodnika poszukają Katalończycy, którzy dysponują ograniczonym budżetem transferowym i płacowym. W grę wchodzi zapewne tylko rynkowa okazja na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.

20-letni Balde uszkodził ścięgno podkolanowe uda podczas przegranego meczu Pucharu Hiszpanii z Athletic Club. W najbliższych dniach przejdzie on operację w Finlandii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy