FC Barcelona: Kontuzja Ansu Fatiego

Ansu Fati doznał urazu w trakcie mecu ligi hiszpańskiej Barcelony z Celtą Vigo.

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się świetnie dla Barcelony i samego Fatiego, bo już w piątej minucie po rajdzie na skrzydle strzelił on swojego trzeciego ligowego gola w tym sezonie. Jeszcze w pierwszej połowie kolejne bramki dla „Dumy Katalonii” zdobyli Sergio Busquets oraz Memphis Depay.

Fati zgłosił niedyspozycję tuż przed przerwą. W pewnym momencie młody zawodnik położył się na murawie, zakrywając twarz i trzymając się za udo. Prawdopodobnie doznał on kontuzji mięśniowej. Szybko okazało się, że nie będzie w stanie kontynuować meczu. W jego miejsce na boisku pojawił się Alejandro Balde.

Na razie nie wiadomo, jak groźny jest uraz odniesiony przez 19-latka, który nie tak dawno temu uporał się on z poważną kontuzją kolana.

Finalnie Barcelona zremisowała dzisiaj z Celtą 3:3. Po przerwie gole dla gospodarzy strzelili Iago Aspas (dwa) oraz Nolito.

AKTUALIZACJA: Barcelona w krótkim komunikacie podała, że Fati doznał urazu ścięgna podkolanowego w lewej nodze. Czekają go badania.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jens Gustafsson wziął gracza Pogoni Szczecin na „poważne rozmowy”. „Musi lepiej reagować” Jens Gustafsson wziął gracza Pogoni Szczecin na „poważne rozmowy”. „Musi lepiej reagować” Finał Pucharu Polski: Składy na Pogoń Szczecin - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Finał Pucharu Polski: Składy na Pogoń Szczecin - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Na to czekał Xavi. FC Barcelona o krok od wyczekiwanego transferu Na to czekał Xavi. FC Barcelona o krok od wyczekiwanego transferu Sensacyjna oferta transferu Roberta Lewandowskiego?! Polak na szczycie listy życzeń Sensacyjna oferta transferu Roberta Lewandowskiego?! Polak na szczycie listy życzeń Legia Warszawa nie wydała zgody na występ wypożyczonego bramkarza w bezpośrednim meczu Legia Warszawa nie wydała zgody na występ wypożyczonego bramkarza w bezpośrednim meczu Kibice Wisły Kraków harcują przed finałem Pucharu Polski. „Mały remont w Stolicy” [FOTO] Kibice Wisły Kraków harcują przed finałem Pucharu Polski. „Mały remont w Stolicy” [FOTO] Carlitos „pracuje” na hitowy powrót. Wspiera swój przyszły zespół?! Carlitos „pracuje” na hitowy powrót. Wspiera swój przyszły zespół?!