FC Barcelona ma nowego sponsora [OFICJALNIE]

FC Barcelona ma nowego sponsora [OFICJALNIE] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: FC Barcelona

FC Barcelona poinformowała o podpisaniu umowy dotyczącej wieloletniej współpracy z TP Vision.

Firma ta jest odpowiedzialna za projektowanie, produkcję i sprzedaż artykułów Philips TV, Philips Sound i AOC Audio.

„Porozumienie obejmuje umieszczenie loga marki Ambilight TV na rękawie koszulki pierwszej drużyny mężczyzn od następnego meczu LaLigi: Barça-Mallorca, który zostanie rozegrany w ten weekend na Spotify Camp Nou.

Umowa została podpisana w czwartek podczas ceremonii, która odbyła się w loży stadionu w obecności prezydenta Joana Laporty, wiceprezesa ds. marketingu Juliego Guiu i Kostasa Vouzasa, dyrektora generalnego TP Vision” – czytamy w komunikacie katalońskiego klubu.

Według „Mundo Deportivo” dochody, wynikające z zawartego porozumienia, będą wynosić: osiem milionów w pierwszym roku obowiązywania, dziesięć milionów w drugim, po 12 milionów w trzecim i czwartym oraz 14 milionów w piątym.

TP Vision zostanie głównym dostawcą urządzeń TV i wyświetlaczy dla infrastruktury audiowizualnej na stadionie Spotify Camp Nou po jego remoncie.

Technologia Ambilight polega na podświetleniu ściany za telewizorem w sposób dopasowany kolorystycznie do obrazu na ekranie. Jest to możliwe dzięki diodom LED umieszczonym wzdłuż tylnej krawędzi urządzenia. Efekt ten powoduje większą widowiskowość, także podczas transmisji wydarzeń sportowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy