FC Barcelona: Martin Braithwaite może zaliczyć ciekawą przeprowadzkę w ramach hiszpańskiej ligi

FC Barcelona: Martin Braithwaite może zaliczyć ciekawą przeprowadzkę w ramach hiszpańskiej ligi fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Valencia interesuje się usługami Martina Braithwaite'a, napastnika FC Barcelony, o czym informuje „Mundo Deportivo”.

Martin Braithwaite nie jest ulubieńcem Xaviego, bo kiedy tylko był zdrowy, lwią część spotkań przesiadywał na ławce dla rezerwowych.

Jego kontrakt wygasa dopiero 30 czerwca 2024 roku, dlatego też możliwe, że latem działacze Barcelony postarają się go pozbyć.

Tym bardziej że czynione są starania w kierunku sprowadzenia nowego atakującego, żeby wspomnieć tylko o Robercie Lewandowskim, który przejawia chęć dołączenia do niezwykle interesującego projektu, powstającego w Katalonii.

W takim wypadku Duńczyk rzeczywiście musi szukać dla siebie zatrudnienia w innym miejscu. Choć ostatnio nie grywał za wiele, to i tak powinien znaleźć się na niego chętny, o czym informuje „Mundo Deportivo”. Zdaniem tego źródła może pozostać w LaLidze, a zainteresowanie nim przejawia Valencia.

Z zespołem „Nietoperzy” pożegnają się po sezonie prawdopodobnie inni atakujący, czyli Gonçalo Guedes oraz Maxi Gómez. Dlatego też dla Braithwaite'a zrobi się miejsce.

Valencia boryka się z kłopotami finansowymi, dlatego też potrzebuje taniego napastnika, a cena 30-latka nie powinna przekroczyć dziesięciu milionów euro.

Braithwaite rozegrał w tym sezonie pięć meczów, a jego dorobek to dwa gole i asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy