FC Barcelona: Martin Braithwaite na celownikach dwóch klubów LaLigi

FC Barcelona: Martin Braithwaite na celownikach dwóch klubów LaLigi fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport

Valencia oraz Celta przejawiają zainteresowanie usługami Martina Braithwaite'a - informuje „Sport”.

Martin Braithwaite od lutego 2020 roku jest związany z FC Barceloną, ale w tym sezonie nie miał zbyt wielu okazji na to, by zaprezentować swoje umiejętności w barwach zespołu prowadzonego przez Xaviego. Duży wpływ miała na to kontuzja kolana, z którą się borykał.

Kiedy natomiast Duńczyk wrócił do zdrowia, ciężko było mu wskoczyć do dobrze radzącej sobie drużyny.

Jego kontrakt z zespołem ze stolicy Katalonii jest wprawdzie ważny do 30 czerwca 2024 roku, ale może okazać się, że zmieni pracodawcę latem tego roku. Taki scenariusz zwiastuje przede wszystkim „Sport”.

Według informacji podawanych przez to źródło wypożyczeniem 30-latka zainteresowane są dwie ekipy - Valencia oraz Celta. Szczególnie druga z nich może znaleźć z Barceloną wspólny język w tej sprawie.

Dlaczego? Ekipa z Camp Nou od dłuższego czasu szuka lewego obrońcy, który mógłby stanowić alternatywę dla Jordiego Alby i na celownik trafił Javi Galán. 27-latek mógłby zostać więc włączony w ten transfer.

Braithwaite rozegrał w tym sezonie łącznie pięć meczów, notując dwa gole i asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy