FC Barcelona nadal chce stopera. Transfer jeszcze w styczniu?!

FC Barcelona nadal chce stopera. Transfer jeszcze w styczniu?! fot. Paweł Machitko
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ESPN

Eric García wciąż znajduje się na celowniku FC Barcelony. Kataloński klub ma nadzieję, że uda się go pozyskać w styczniu, informuje ESPN.

Wicemistrzowie Hiszpanii próbowali pozyskać w lecie środkowego obrońcę. Na ich radarze przez długi czas znajdował się Eric García.

Rozmowy w tej sprawie trwały praktycznie do ostatnich minut okna transferowego. Nic jednak z nich nie wynikło, dlatego też defensor ostatecznie pozostał na Etihad Stadium.

W ostatnich dniach w Barcelonie doszło do dużych roszad. Z posadą prezydenta klubu pożegnał się Josep Maria Bartomeu, który był zwolennikiem pozyskania 19-latka. Nowe wybory mają odbyć się w ciągu 90 dni. 

Wydaje się jednak, że mimo zmian na najważniejszych stanowiskach w klubie, pion sportowy nie zrezygnował ze sprowadzenia defensora. Media donoszą, że do negocjacji w kwestii transferu ma dojść jeszcze w styczniu.

Ekipa ze stolicy Katalonii ma nadzieję, że wicemistrzowie Anglii będą skorzy do rozmów. Na ich korzyść działa fakt, iż umowa Hiszpana obowiązuje tylko do 30 czerwca 2021 roku i nie ma przesłanek, ku temu, by została przedłużona.

Jeśli defensor trafi do Barcelony, będzie to jego powrót na Camp Nou. Właśnie bowiem z tej drużyny trafił do młodzieżowego zespołu Manchesteru United latem 2017 roku.

Od tamtej pory García rozegrał w pierwszej drużynie „Obywateli” 27 meczów. Jego dorobek to jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy