FC Barcelona negocjuje transfer z Manchesteru City i nie chodzi o Raheema Sterlinga

FC Barcelona negocjuje transfer z Manchesteru City i nie chodzi o Raheema Sterlinga fot. charnsitr / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gerard Romero

Barcelona pracuje nad pozyskaniem Ferrana Torresa z Manchesteru City - podaje Gerard Romero.

W Manchesterze zjawił się Mateu Alemany. Początkowo wydawało się, że przedstawiciel Barcelony wyruszył do Anglii wyłącznie w sprawie potencjalnego transferu Raheema Sterlinga. Z najnowszych doniesień Romero wynika jednak, że główny cel jest inny. „Duma Katalonii” negocjuje pozyskanie Ferrana Torresa.

Torresa w swoim zespole chce Xavi, a i sam zawodnik jest zainteresowany przeprowadzką na Camp Nou. Wszystko wskazuje na to, że rozmowy między klubami są już na konkretnym etapie. Mają one omawiać formułę operacji najlepszą dla każdej ze stron.

W grę wchodzą przenosiny Hiszpana w zimowym oknie. Zapewne w formie wypożyczenia. Pytanie brzmi, czy z opcją wykupu, czy nie, i jeśli tak - na jakich dokładnie warunkach. Umowa zawodnika z mistrzem Anglii jest ważna do 30 czerwca 2025 roku.

21-letni Torres dołączył do MC w zeszłym roku z Valencii, która otrzymała za niego 23 miliony euro. Wykorzystywany na kilku pozycjach w ofensywie Hiszpan rozegrał od tamtej pory w jego koszulce 43 mecze. Zdobył 16 bramek i zanotował cztery asysty. W tym sezonie pojawiał się na murawie siedem razy (trzy bramki). Aktualnie leczy uraz stopy.

Raheem Sterling: FC Barcelona ma problem. Manchester City przechodzi do ofensywy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy