FC Barcelona: Neto odejdzie do Premier League?!

FC Barcelona: Neto odejdzie do Premier League?! fot. Neto I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Mundo Deportivo

Jak podaje „Mundo Deportivo”, Sheffield United wyraża zainteresowanie Neto z Barcelony.

Brazylijczyk przez długi czas był jednym z głównych kandydatów do odejścia z Camp Nou, jednak operacja Marca-André tera Stegena i wiążąca się z nią około dwuipółmiesięczna pauza sprawiły, że sytuacja golkiper odwróciła się o 180 stopni.

Aktualnie ma on być głównym kandydatem do zajęcia miejsca w bramce „Dumy Katalonii”, lecz jednocześnie nadal nie można wykluczyć transferu z jego udziałem. Do biura Camp Nou wpłynęło bowiem zapytanie o sytuację 31-latka.

Chrapkę na Neto ma Sheffield United, które po angażu perspektywicznego Aarona Ramsdale’a, celuje teraz w zakontraktowanie o wiele bardziej doświadczonego bramkarza, stąd zainteresowanie piłkarzem Barcelony.

Zważywszy na powyższe informacje, „Blaugrana” dokonała wyceny jednokrotnego reprezentanta „Canarinhos”, prosząc Anglików o przelanie na jej konto 22 milionów euro. W tym kontekście musimy dodać, że zaledwie rok temu Katalończycy zainwestowali w pozyskanie gracza 26 milionów euro plus dodatkowe dziewięć milionów w postaci zmiennych. Teraz klub chciałby odzyskać większą część tej kwoty.

Neto w minionych rozgrywkach stawał między słupkami tylko pięć razy i zachował w tym czasie jedno czyste konto. Jego kontrakt wygasa w połowie 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy