FC Barcelona nie poddaje się. Powalczy z Bayernem o prawego obrońcę

FC Barcelona nie poddaje się. Powalczy z Bayernem o prawego obrońcę fot. Sergino Dest I Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

FC Barcelona nie składa broni w walce o względy Sergiño Desta i prowadzi zaawansowane rozmowy z Ajaksem Amsterdam, aby ostatecznie pokonać Bayern Monachium w wyścigu o zakontraktowanie Amerykanina - poinformował Fabrizio Romano.

„Duma Katalonii” dopina ostatnie formalności związane z zakończeniem współpracy z Nélsonem Semedo i zamierza w ekspresowym tempie pozyskać wartościowego następcę portugalskiego defensora.

Ekipa z Camp Nou obrała w tym kontekście na cel Sergiño Desta z Ajaksu Amsterdam, który już od dobrych paru miesięcy jest przymierzany do zasilenia szeregów Bayernu Monachium.

„Bawarczycy” mają już osiągnięte stosowne porozumienie z Amerykaninem, ale w dalszym ciągu mają trudność z ustaleniem ostatecznych warunków transferu holenderskim zespołem i ten fakt zamierza wykorzystać FC Barcelona.

Przedstawiciele „Godenzonen” mają w dalszym ciągu oczekiwać propozycji opiewającej na 25 milionów euro za 19-letniego zawodnika. Na chwilę obecną ani mistrz Niemiec, ani wicemistrz Hiszpanii nie są skłonni do spełnienia oczekiwań Ajaksu. Dlatego można spodziewać się intensywnych negocjacji.

Dest wystąpił do tej pory w 37 meczach drużyny z Amsterdamu, w których strzelił dwa gole oraz zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy