FC Barcelona: Odejście Clémenta Lengleta coraz bliżej. Francuz jeszcze się waha

FC Barcelona: Odejście Clémenta Lengleta coraz bliżej. Francuz jeszcze się waha fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Toni Juanmartí [Twitter]

Tottenham jest bardzo bliski finalizacji kolejnego ruchu transferowego. Tym razem bohaterem przeprowadzki do Londynu może być niechciany w Barcelonie Clément Lenglet. Ten analizuje jednak jeszcze inne opcje - informuje Toni Juanmartí.

Antonio Conte rozpoczął prawdziwą ofensywę transferową, mającą przynieść klubowi z północnego Londynu tak długo wyczekiwane trofea. Jednym z zapewnień zarządu „Kogutów” w kwestii walki o zatrzymanie na stanowisku włoskiego szkoleniowca było oddanie mu decyzyjności w sprawie ewentualnych wzmocnień kadry. Jak widać, Conte korzysta z tych uprawnień niezwykle śmiało.

Do tej pory ekipa z Londynu zapewniła sobie już angaż takich zawodników, jak Fraser Forster, Yves Bissouma, Ivan Perisić, a także zadbała o wykup wypożyczonych wcześniej Cristiana Romero i Dejana Kulusevskiego.

Ruchy te mogą być jednak tylko preludium do imponującego okienka w wykonaniu Tottenamu, prowadzącego obecnie rozmowy z Josko Gvardiolem, Richarlisonem czy Anthonym Gordonem.

Najbliżej sfinalizowania są w tym momencie negocjacje z FC Barceloną w sprawie wypożyczenia Clémenta Lengleta, łączonego ostatnio także z Juventusem i AS Romą. Katalończycy wyrażają aprobatę odnośnie całej transakcji. Osobą hamującą jej zwieńczenie ma być sam francuski defensor, analizujący dokładnie wszystkie opcje.

Francuz od jakiegoś czasu nie pełni na Camp Nou szczególnie ważnej roli, spotykając się często z krytyką ze strony sympatyków „Dumy Katalonii”, jak i Xaviego. W minionej kampanii stoper uzbierał łącznie 27 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy