FC Barcelona: Óscar Mingueza z dwoma ofertami z Bundesligi

FC Barcelona: Óscar Mingueza z dwoma ofertami z Bundesligi fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Eintracht Frankfurt oraz Hoffenheim są zainteresowane usługami Óscara Minguezy - informuje „Mundo Deportivo”. Ponadto chce go też kilka ekip z La Ligi.

Óscar Mingueza to wychowanek FC Barcelony, który w poprzednim sezonie pełnił raczej rolę zmiennika. Defensor nie wydaje się ulubieńcem Xaviego, który ceni sobie zawodników o innych walorach.

Z tego powodu wiele mówi się o ewentualnym odejściu. Do tej pory mówiono o nim przede wszystkim w kontekście przedstawicieli LaLigi, czyli Valencii, Mallorki, Getafe, Celty oraz Elche.

Zespół ze stolicy Katalonii wycenia jednak tego gracza na pięć milionów euro, co dla każdej z tych ekip stanowi niemały wydatek. Sam piłkarz chętnie pozostałby w Hiszpanii, dlatego nie spieszy się z wyborem nowych barw.

Jeśli jednak nie pojawi się na Półwyspie Iberyjskim żaden sensowny kierunek, Mingueza będzie musiał szukać dalej, a obecnie mówi się o nim w kontekście przeprowadzki do Bundesligi. Tam chcą go dwa kluby, czyli Eintracht Frankfurt oraz Hoffenheim - informuje „Mundo Deportivo”.

Szczególnie intrygujący wydaje się ten pierwszy kierunek, bo przecież mamy do czynienia z uczestnikiem kolejnej edycji Ligi Mistrzów. To właśnie wyróżnia ten podmiot od innych.

Jednokrotny reprezentant Hiszpanii w poprzednim sezonie zanotował 27 występów. W tym czasie miał dwie asysty.

Kontrakt obrońcy z Barceloną wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy