FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem

FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport

W zimowym oknie możemy być świadkami wymiany zawodników na linii FC Barcelona - Liverpool - pisze „Sport”.

Memphis Depay w trakcie letniego okna transferowego znajdował się jedną nogą poza Barceloną. Holenderskiego napastnika łączono z kilkoma klubami. W ostatniej fazie okna najwięcej informacji pojawiało się na temat jego potencjalnych przenosin do Juventusu. Jak wiadomo, turyńczycy ostatecznie wybrali Arkadiusza Milika.

Depay został w Barcelonie, ale nie oznacza to, że na pewno dokończy w niej sezon. „Sport” uważa, że klubowe władze są skłonne zgodzić się na jego transfer do Liverpoolu w zamian za przeprowadzkę w odwrotnym kierunku, a więc z Anglii do Katalonii, Roberto Firmino.

Kataloński dziennik twierdzi, że na takim ruchu może zyskać każda ze stron. Kontrakt Firmino z Liverpoolem jest ważny do 30 czerwca 2023 roku i brazylijski napastnik prawdopodobnie jest otwarty na rozpoczęcie nowej przygody. Barwy „The Reds” reprezentuje on od 2015 roku i do tej pory strzelił dla nich 101 goli. W obecnym sezonie trafił do siatki trzy razy.

Przygoda Depaya z Barceloną rozpoczęła się w poprzednim roku. W trwających rozgrywkach 28-latek zdobył na razie jedną bramkę. Jego umowa również jest ważna jeszcze tylko przez niecałe 12 miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy