FC Barcelona pozytywnie nastawiona w sprawie hitowego transferu

FC Barcelona pozytywnie nastawiona w sprawie hitowego transferu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Mundo Deportivo | Gerard Romero

FC Barcelona znacząco zmniejszyła dystans dzielący ją i Manchester City w sprawie aspektu finansowego operacji z udziałem Ferrana Torresa - przekonuje Gerard Romero.

Xavi, podobnie jak jego poprzednik - Ronald Koeman - liczy na wzmocnienia w styczniu. Chce przede wszystkim otrzymać skrzydłowego i środkowego napastnika.

Priorytetem transferowym na najbliższe okno jest Ferran Torres, w przypadku którego „Blaugrana” osiągnęła już porozumienie dotyczące warunków współpracy. Teraz trwa wytężona praca nad wypracowaniem konsensusu z pracodawcą Hiszpana.

Tydzień temu różnica między stronami w kwestii finansów wynosiła 15 milionów euro, ale FC Barcelonie udało się ją znacząco zniwelować. Dzisiaj od sukcesu negocjacyjnego dzielą ją już cztery-pięć milionów. Rosną zatem szanse na sfinalizowanie operacji.

21-latek w kadrze „La Furia Roja” wystąpił 22 razy, a jego dorobek z tego sezonu w klubie to siedem spotkań, trzy gole i asysta. Wpływ na to ma kontuzja stopy.

Ferran Torres może wrócić do LaLigi na zasadzie wypożyczenia z opcją kupna. Uprzednio występował w Valencii, z której odszedł latem 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy