FC Barcelona reaguje na kontuzję podstawowego zawodnika. Awaryjna rejestracja obrońcy [OFICJALNIE]

FC Barcelona reaguje na kontuzję podstawowego zawodnika. Awaryjna rejestracja obrońcy [OFICJALNIE] fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: LaLiga | Sport

FC Barcelona musiała zmienić plany dotyczące kolejności rejestracji graczy i wobec kontuzji Alejandro Balde zgłosiła do rozgrywek LaLigi Marcosa Alonso przed meczem z Villarrealem .

W piątek zaczęły pojawiać się wieści, że wokół 19-letniego lewego obrońcy są wątpliwości dotyczące jego gotowości do udziału w nadchodzącym spotkaniu. Jeszcze w późnym godzinach wieczornych byliśmy świadkami sprzecznych informacji.

Jedni dziennikarze przekazywali doniesienia dotyczące skręcenia przez Alejandro Balde kostki, drudzy zapewniali, że na pewno znajdzie się on w wyjściowym składzie.

Potwierdzenie stanu zdrowia przyszło od klubu. FC Barcelona zarejestrowała w LaLidze Marcosa Alonso.

W tym przypadku mamy do czynienia ze zmianą wcześniejszych planów. Początkowo jako pierwszy zgłoszony miał zostać Iñaki Peña, czyli rezerwowy bramkarz. Problemy zdrowotne Balde sprawiły, że plany zmodyfikowano.

Pięciokrotny reprezentant Hiszpanii urazu nabawił się podczas treningu. Od tego momentu sztab szkoleniowy uważnie monitorował jego sytuację.

Alonso dwa pierwsze mecze przesiedział na trybunach. Teraz zyskuje szansę występu i to od razu od pierwszych minut.

Starcie z Villarrealem zaplanowano na niedzielny wieczór. Jego początek o godzinie 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz”. Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia „To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz”. Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy