FC Barcelona: Sergi Roberto zakażony koronawirusem [OFICJALNIE]

FC Barcelona: Sergi Roberto zakażony koronawirusem [OFICJALNIE]
Redakcja
Redakcja
Źródło: FC Barcelona

Piłkarz FC Barcelony Sergi Roberto uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa, ale przechodzi go bez większych objawów.

Zakażenie nie wpłynie na jego wykluczenie z gry, gdyż i tak leczy odniesioną jeszcze w meczu z Atlético Madryt kontuzję, która uniemożliwiła mu występy przez dwa miesiące (jego powrót spodziewany jest w drugiej połowie stycznia).

Jest to o tyle korzystne, że wiele osób z drużyny nie miało z nim bezpośredniego kontaktu.

28-latek w tym sezonie rozegrał siedem spotkań w LaLidze (bramka i dwie asysty) oraz trzy w Lidze Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea szykuje niemieckiego trenera Chelsea szykuje niemieckiego trenera Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy