FC Barcelona wchodzi do gry o N'Golo Kanté. Możliwa głośna wymiana

FC Barcelona wchodzi do gry o N'Golo Kanté. Możliwa głośna wymiana fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mundo Deportivo

FC Barcelona wyraziła chęć do nawiązania współpracy z N'Golo Kanté - uważa „Mundo Deportivo”.

Dziennikarze „L’Équipe” poinformowali, że Chelsea jest gotowa przedwcześnie zakończyć współpracę z reprezentantem Francji po otrzymaniu za niego oferty opiewającej na 70 milionów euro.

Te doniesienia od razu uruchomiły falę spekulacji na temat najbliższej przyszłości 29-letniego zawodnika, o którego względy już wcześniej zabiegały takie ekipy jak Juventus, Paris Saint-Germain oraz Real Madryt.

Teraz „Mundo Deportivo” przekonuje, że to tego grona dołączyła także FC Barcelona.

Aktualny mistrz Hiszpanii nie zamierza spełniać oczekiwań „The Blues” w kwestii kwoty odstępnego za N'Golo Kanté, ale jest skłonny zaproponować angielskiemu klubowi Philippe Coutinho w ramach wymiany.

Ekipa ze Stamford Bridge wykazuje już od pewnego czasu zainteresowanie usługami Brazylijczyka i dlatego może wyrazić chęć do realizacji takiej transakcji z udziałem wymienionych piłkarzy.

Kanté do Chelsea trafił w lipcu 2016 roku z Leicester City. Od tego czasu zagrał w 164 spotkaniach, strzelając 11 bramek i zaliczając siedem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy