FC Barcelona wchodzi do gry o N'Golo Kanté. Możliwa głośna wymiana

FC Barcelona wchodzi do gry o N'Golo Kanté. Możliwa głośna wymiana fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mundo Deportivo

FC Barcelona wyraziła chęć do nawiązania współpracy z N'Golo Kanté - uważa „Mundo Deportivo”.

Dziennikarze „L’Équipe” poinformowali, że Chelsea jest gotowa przedwcześnie zakończyć współpracę z reprezentantem Francji po otrzymaniu za niego oferty opiewającej na 70 milionów euro.

Te doniesienia od razu uruchomiły falę spekulacji na temat najbliższej przyszłości 29-letniego zawodnika, o którego względy już wcześniej zabiegały takie ekipy jak Juventus, Paris Saint-Germain oraz Real Madryt.

Teraz „Mundo Deportivo” przekonuje, że to tego grona dołączyła także FC Barcelona.

Aktualny mistrz Hiszpanii nie zamierza spełniać oczekiwań „The Blues” w kwestii kwoty odstępnego za N'Golo Kanté, ale jest skłonny zaproponować angielskiemu klubowi Philippe Coutinho w ramach wymiany.

Ekipa ze Stamford Bridge wykazuje już od pewnego czasu zainteresowanie usługami Brazylijczyka i dlatego może wyrazić chęć do realizacji takiej transakcji z udziałem wymienionych piłkarzy.

Kanté do Chelsea trafił w lipcu 2016 roku z Leicester City. Od tego czasu zagrał w 164 spotkaniach, strzelając 11 bramek i zaliczając siedem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze? Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze?

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy