FC Barcelona wchodzi do walki o Ferrána Torresa

FC Barcelona wchodzi do walki o Ferrána Torresa
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mundo Deportivo

FC Barcelona wykazuje chęć do zrealizowania letniego transferu z udziałem Ferrána Torresa - uważa „Mundo Deportivo”.

Utalentowany skrzydłowy jest obserwowany przez wysłanników wielu europejskich drużyn. Do tej pory spośród nich poważne zainteresowanie jego usługami wyrazili przedstawiciele Borussii Dortmund, Juventusu oraz Realu Madryt.

Teraz do tego grona miała dołączyć także FC Barcelona, która zdaniem wspomnianego źródła, ma wyrażać gotowość do wyłożenia 35 milionów euro na pozyskanie 20-letniego zawodnika.

Wiele na to wskazuje, że takowa propozycja nie spotka się z aprobatą władz Valencii, które w kontrakcie piłkarza obowiązującym do zakończenia sezonu 2020/2021 umieścili klauzulę wykupu opiewająca na 100 milionów euro.

Kierownictwo „Nietoperzy” ma świadomość, że Ferrán Torres nie zgodzi się najprawdopodobniej na nawiązanie dłuższej współpracy. Z tego też powodu klub zapewne nie otrzyma wspomnianej sumy za jednego z najbardziej obiecujących graczy w zespole i dlatego być może zgodzi się na jego sprzedaż za przynajmniej połowę wymienionej kwoty.

Młodzieżowy reprezentant Hiszpanii wystąpił w 34 spotkaniach Valencii w trwających rozgrywkach i zdobył w nich pięć bramek oraz zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy