FC Barcelona zaplanowała dwa ruchy kadrowe. Ci piłkarze muszą zostać

FC Barcelona zaplanowała dwa ruchy kadrowe. Ci piłkarze muszą zostać fot. pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Jijantes FC [Twitch.com]

FC Barcelona zamierza latem postarać się o zatrzymanie João Cancelo i João Félixa, którzy przebywają w drużynie na wypożyczeniach - przekazał Gerard Romero.

Pierwszego września ubiegłego roku, czyli na finiszu letniego okna transferowego, „Blaugrana” dopięła dwie hitowe operacje, wzmacniając tym samym ofensywę i boki obrony.

Xavi otrzymał João Cancelo oraz João Félixa, którzy szybko wkomponowali się w skład.

Nominalny prawy obrońca to w tym momencie kluczowa postać drużyny, a środkowy napastnik jest bardzo przydatnym graczem w trudnych momentach meczów.

Gdyby decyzję podejmować miał żegnający się po sezonie szkoleniowiec, zatrzymałby ich obu.

Jorge Mendes, agent dwójki, kilka tygodni temu oświadczył, że klub będzie dążył do wykupienia Portugalczyków.

Gerard Romero przekazał, że w tym momencie „Duma Katalonii” jest zdecydowana na wykup Cancelo i wierzy, że suma 15-20 milionów euro załatwi sprawę.

Atlético Madryt swego czasu zapłaciło za Félixa ponad 120 milionów euro. Naturalnie, w tej sytuacji jego oczekiwania są znacznie wyższe, a idąc tym tropem, ekipa z Camp Nou chciałaby przedłużyć wypożyczenie i dać sobie więcej czasu do namysłu.

Do tej pory defensor rozegrał 26 spotkań, zdobył trzy bramki oraz zanotował cztery asysty, podczas gdy atakujący w 28 występach zapisał na swoim koncie siedem trafień i pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kylian Mbappé z najlepszym sezonem w karierze. A jeszcze nie powiedział ostatniego słowa... Kylian Mbappé z najlepszym sezonem w karierze. A jeszcze nie powiedział ostatniego słowa... Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy