Felipe Anderson blisko Premier League. Transfer na ostatniej prostej!

Felipe Anderson blisko Premier League. Transfer na ostatniej prostej!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Felipe Anderson zostanie wkrótce nowym zawodnikiem West Hamu United.

Dziennikarze „La Gazzetta dello Sport” nie mają złudzeń i uważają, że brazylijski pomocnik w najbliższych dniach zasili szeregi „Młotów”.

Ich zdaniem przedstawiciele West Hamu złożyli w ostatnim czasie dwie oferty za 25-letniego zawodnika. Pierwsza z nich opiewająca na 30 milionów euro nie spotkała się z aprobatą prezydenta Lazio - Claudio Lotito.

Druga, wynosząca już 45 milionów euro, spełniała jego oczekiwania i ten wyraził zgodę na sprzedanie ofensywnego piłkarza, który ustalił już większość szczegółów z londyńskim klubem i ma się z nim związać kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2023 roku. Felipe Anderson na mocy zawartej umowy ma inkasować 3,5 miliona euro za sezon gry.

Brazylijczyk budził ostatnio zainteresowanie ze strony właścicieli Interu. Drużyna z Mediolanu nie była jednak w stanie sprostać oczekiwaniom stawianym im przez ekipę z Rzymu w przeciwieństwie do zespołu z Premier League.

Ofensywny pomocnik w niedawno zakończonych rozgrywkach strzelił osiem bramek oraz zanotował dziesięć asyst w 32 rozegranych meczach. 25-letni zawodnik miałby zapewne więcej trafień i otwierających podań na swoim koncie, gdyby nie uraz przywodzicieli, z którym zmagał się w pierwszej połowie sezonu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy