Fenerbahçe na zakupach w Polsce?!

Fenerbahçe na zakupach w Polsce?! fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fanatik

Thiago Rodrigues de Souza z Cracovii znalazł się w kręgu zainteresowania Fenerbahçe - poinformował „Fanatik”.

Brazylijczyk przeniósł się do zespołu „Pasów” z Sandecji Nowy Sącz za 50 tysięcy euro w styczniu 2020 roku i pomógł mu wywalczyć pierwszy w historii Puchar Polski. Co prawda 24-letni zawodnik nie wystąpił w finałowym starciu przeciwko Lechii Gdańsk (2:2, 3:2 po dogrywce), ale za to w dwóch wcześniejszych meczach zanotował asysty odpowiednio przeciwko GKS-owi Tychy (1:1, 2:1 po dogrywce) i Legii Warszawa (3:0).

Thiago nie nawiązał w znaczącym stopniu do swoich występów przeciwko wymienionym drużynom w niedawno zakończonych rozgrywkach, w których zaprezentował się stosunkowo przeciętnie, ponieważ jako ofensywny gracz strzelił zaledwie dwa gole w 28 występach.

Ten dorobek nie przeszkodził mu jednak znaleźć się w kręgu zainteresowań mocnej europejskiej drużyny w postaci Fenerbahçe.

„Fanatik” przekonuje nawet, że ekipa ze Stambułu jest do tego stopnia skłonna nawiązać współpracę z Brazylijczykiem, że nawiązała stosowny kontakt z jego przedstawicielami i jeżeli wszystko będzie zmierzać we właściwym kierunku, to w siedzibie Cracovii powinna pojawić się ciekawa oferta za 24-latka. Z kolei ten jest związany z „Pasami” do 31 grudnia 2023 roku.

Ofensywny pomocnik nie odgrywałby zapewne pierwszoplanowej roli w przypadku przeprowadzki do „Kanarków”, gdzie pełniłby funkcję rezerwowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy