Ferdinand trafi do Hull?
2014-05-18 15:54:29; Aktualizacja: 11 lat temu
Szkoleniowiec Hull City Steve Bruce, prawdopodobnie będzie próbował sprowadzić do swojego zespołu Rio Ferdinanda, który po sezonie ogłosił odejście z Manchesteru United.
Steve Bruce wypowiedział się odnośnie możliwości sprowadzenia obrońcy po przegranym finale FA Cup, gdzie "Tygrysy" uległy Arsenalowi.
- Obecnie mamy na oku kilka spraw do rozpatrzenia. Rio jest wspaniałym zawodnikiem, więc kto wie? Jeśli nadal piłka sprawia mu przyjemność, a my podejmiemy konkretne decyzje po weekendzie, to rozważę skontaktowanie się z nim.
Anglik jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników "Czerwonych Diabłów". Z tym zespołem sześciokrotnie wygrywał mistrzostwo Anglii, w 2008 roku wygrał Ligę Mistrzów oraz trzykrotnie zdobywał Puchar Ligi Angielskiej.
Wedle doniesień zakontraktowaniem piłkarza jest zainteresowanych kilka zespołów wliczając w to Arsenal, Los Angeles Galaxy czy turecki Beşiktaş z Galatasarayem.






![Szkocja wraca na Mistrzostwa Świata po 28 latach [OFICJALNIE]](img/photos/91465/170x113/szkocja.jpg)
![Wszystko jasne. Te zespoły jako ostatnie uzyskały bezpośredni awans na mundial z Europy [OFICJALNIE]](img/photos/94130/170x113/mistrzostwaswiata-pucharswiata.jpg)






![Szkocja wraca na Mistrzostwa Świata po 28 latach [OFICJALNIE]](img/photos/91465/90x60/szkocja.jpg)
![Wszystko jasne. Te zespoły jako ostatnie uzyskały bezpośredni awans na mundial z Europy [OFICJALNIE]](img/photos/94130/90x60/mistrzostwaswiata-pucharswiata.jpg)





