Fernando Amorebieta odejdzie z Bilbao

Fernando Amorebieta odejdzie z Bilbao
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: As

Obrońca Athletiku Bilbao, Fernando Amorebieta powiedział, że nie przedłuży wygasającego po obecnym sezonie kontraktu z klubem.

Kontrakt pochodzącego z Wenezueli piłkarza z Athletikiem Bilbao jest ważny tylko przez najbliższe sześć miesięcy, a więc do zakończenia obecnie trwającego sezonu.

W związku z wypowiedzią obrońcy klubu z Kraju Basków pojawiło się wiele pogłosek mówiących o tym, jakoby piłkarz miał opuścić Athletic Bilbao już w styczniu. Sam piłkarz stwierdził podobno, że swoją karierę chciałby kontynuować poza granicami Hiszpanii. W kolejce po piłkarza ustawiło się więc kilka klubów angielskiej Premier League, z Evertonem, Norwich i West Hamem na czele.Klub 27- letniego Amorebiety chciałby jeszcze zarobić pieniądze na jego sprzedaży przed zamknięciem styczniowego okna transferowego. Piłkarz miałby kosztować potencjalnego nabywcę 400 tysięcy funtów. 

Fernando Amorebieta jest reprezentantem Wenezueli oraz ma za sobą występy w reprezentacji Kraju Basków. Jest wychowankiem drużyny z Bilbao, w której to barwach zadebiutował w Primera Division w 2006 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy