Fernando Torres nie na sprzedaż

Fernando Torres nie na sprzedaż
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Nie zanosi się na realizację długo zapowiadanego transferu Fernando Torresa z Atlético Madryt do Manchesteru United. Jak poinformował hiszpańską prasę prezydent hiszpańskiego klubu, Miguel Ángel Gil - jego zawo(...)

Nie zanosi się na realizację długo zapowiadanego transferu Fernando Torresa z Atlético Madryt do Manchesteru United. Jak poinformował hiszpańską prasę prezydent hiszpańskiego klubu, Miguel Ángel Gil - jego zawodnik za żadne pieniądze nie zmieni w tym oknie transferowym barw klubowych.

"Fernando nie jest na sprzedaż i nie sprzedamy go za żadne pieniądze. Torres to obecnie nasz najlepszy zawodnik i nie zamierzamy się go pozbywać. Nie rozumiem też po co był ten cały szum wokół niego. Przecież już już dawno oznajmiliśmy, że go nie sprzedamy. Teraz powtarzam to po raz kolejny." - wypowiedział się Gil.

Fernando Torres był łączony z "Czerwonymi Diabłami" już od kilkunastu miesięcy. Młody Hiszpan był już ochrzczony przez kibiców tego klubu mianem następcy ich superstrzelca, Ruuda van Nistelrooya który jest ponoć bliski porozumienia z Realem Madryt.
Więcej na temat: Anglia Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy