Ferran Torres dogadany. Jeśli chodzi o kluby, na razie 20 milionów różnicy

Ferran Torres dogadany. Jeśli chodzi o kluby, na razie 20 milionów różnicy fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gerard Romero I Matteo Moretto

Ferran Torres doszedł do porozumienia z Barceloną w sprawie warunków indywidualnych - wynika z doniesień Gerarda Romero.

Informacje na temat konkretnych rozmów dotyczących przenosin Torresa z Manchesteru City do Barcelony pojawiły się w piątek. Jak podawał Romero, hiszpański atakujący poprosił Pepa Guardiolę o zgodę na odejście, a opiekun „The Citizens” dał na to „zielone światło” - oczywiście pod warunkiem dojścia do porozumienia przez kluby.

Z najnowszych informacji przekazanych przez Romero wynika, że sam Torres w pełni dogadał się już z Barceloną. 21-latek przystał na znaczne obniżenie pensji w stosunku do wynagrodzenia otrzymywanego na Etihad, co pokazuje, jak bardzo zależy mu na transferze do „Dumy Katalonii”.

Jeśli chodzi o kluby, to Manchester City oczekuje za swojego piłkarza 70 milionów euro. Według Romero Barcelona gotowa jest zapłacić 50 milionów, choć nie do końca wiadomo, czy już teraz, czy w formie wykupu po półrocznym wypożyczeniu.

Matteo Moretto zasugerował z kolei na Twitterze, że niewykluczone jest włączenie do transakcji innych piłkarzy. Wspomniany Guardiola jest na przykład fanem umiejętności 19-letniego Nico Gonzáleza. Póki co to jednak chyba tylko wskazówka.

Jeśli Torres faktycznie zostanie graczem Barcelony, zaliczy powrót do Hiszpanii po 18 miesiącach. Wcześniej grał tam w Valencii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy