FIFA 20: Bielik i Piątek lepsi od Finów

FIFA 20: Bielik i Piątek lepsi od Finów fot. Łączy nas Piłka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

Reprezentacja Polski miała zagrać w piątkowy wieczór z Finlandią. Spotkanie zostało odwołane z powodu epidemii koronawirusa. Zawodnicy obu ekip zmierzyli się jednak w grze FIFA 20.

Zgodnie z zapowiedziami Łączy nas piłka w zabawie po stronie biało-czerwonych uczestniczyli Krystian Bielik i Krzysztof Piątek. Za rywali mieli Glena Kamarę oraz Pyry'ego Soiriego (na co dzień występują odpowiednio w Rangersach oraz Esbjergu). Spotkania komentował Dariusz Szpakowski. Nie obyło się bez słynnej „masakracji”.

Mierzący się z Kamarą Bielik szybko wyszedł na prowadzenie po golu strzelonym Robertem Lewandowskim. Ostatecznie reprezentant Polski wygrał 5:2. „Lewy” trafił do siatki w sumie cztery razy.

Mecz numer dwa rozpoczął się od bramki Krzysztofa Piątka zdobytej… Piątkiem. Potem strzelił on jeszcze jednego gola. Starcie zakończyło się zwycięstwem polskiego zespołu 3:1.

Sumując wyniki, Polacy pokonali więc Finów 8:3.

Spotkania można było oglądać na kanałach Łączy nas piłka. W szczytowym momencie na Facebooku przyciągnęły one dziewięć tysięcy widzów, a na YouTube - sześć tysięcy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea Legenda chińskiego futbolu wymazana z internetu Legenda chińskiego futbolu wymazana z internetu Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy