FIFA 20: Legia Warszawa organizuje Wielkanocny Mecz Charytatywny

FIFA 20: Legia Warszawa organizuje Wielkanocny Mecz Charytatywny fot. Legia Warszawa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa poinformowała o organizacji Wielkanocnego Meczu Charytatywnego dla Powstańców Warszawskich.

Akcja rozpocznie się w sobotę o 17:00. Legia organizuje ją razem z Muzeum Powstania Warszawskiego i klubową fundacją. Jej celem jest zebranie środków na pomoc Powstańcom Warszawskim w czasie epidemii koronawirusa.

Głównym wydarzeniem będzie starcie w grze FIFA 20 pomiędzy Michałem Karbownikiem a Miłoszem Bogdanowskim - mistrzem Polski w tej grze.

„Mecz będzie transmitowany na profilu klubu na Facebooku z bogatą oprawą antenową. Ponadgodzinne studio z udziałem gości specjalnych, m.in. prezesa klubu - Dariusza Mioduskiego, prezes Fundacji Legii - Anny Mioduskiej, dyrektora MPW - Jana Ołdakowskiego, trenera Aleksandara Vukovicia i Pawła Wszołka, rozpocznie się o 17:00” - informuje Legia.

Sama zbiórka już ruszyła i potrwa do 13 kwietnia. Wesprzeć Powstańców możecie tutaj - https://zrzutka.pl/fundacjalegii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy