FIFA 20: Legia Warszawa organizuje Wielkanocny Mecz Charytatywny

FIFA 20: Legia Warszawa organizuje Wielkanocny Mecz Charytatywny fot. Legia Warszawa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa poinformowała o organizacji Wielkanocnego Meczu Charytatywnego dla Powstańców Warszawskich.

Akcja rozpocznie się w sobotę o 17:00. Legia organizuje ją razem z Muzeum Powstania Warszawskiego i klubową fundacją. Jej celem jest zebranie środków na pomoc Powstańcom Warszawskim w czasie epidemii koronawirusa.

Głównym wydarzeniem będzie starcie w grze FIFA 20 pomiędzy Michałem Karbownikiem a Miłoszem Bogdanowskim - mistrzem Polski w tej grze.

„Mecz będzie transmitowany na profilu klubu na Facebooku z bogatą oprawą antenową. Ponadgodzinne studio z udziałem gości specjalnych, m.in. prezesa klubu - Dariusza Mioduskiego, prezes Fundacji Legii - Anny Mioduskiej, dyrektora MPW - Jana Ołdakowskiego, trenera Aleksandara Vukovicia i Pawła Wszołka, rozpocznie się o 17:00” - informuje Legia.

Sama zbiórka już ruszyła i potrwa do 13 kwietnia. Wesprzeć Powstańców możecie tutaj - https://zrzutka.pl/fundacjalegii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy