FIFA 21: Drużyna tygodnia FUT, a w niej dwóch Polaków

FIFA 21: Drużyna tygodnia FUT, a w niej dwóch Polaków
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: EA Sports

EA Sports zaprezentowało drugą drużynę FUT w grze FIFA 21. Tym razem znaleźli się w niej Robert Lewandowski i Rafał Gikiewicz.

Chociaż oficjalna data premiery najnowszej odsłony FIFA miała miejsce 9 października, to wczesny dostęp rozpoczął się już pierwszego dnia bieżącego miesiąca. Z kolei każdy, kto zamówił w przedsprzedaży wersję cyfrową, otrzymał do niej dostęp szóstego października.

Pod koniec września światło dzienne ujrzała z kolei pierwsza drużyna tygodnia w trybie FIFA Ultimate Team. Zagościli w niej Bruno Fernandes czy Luis Suárez, ale i nasi rodacy - Adrian Mierzejewski, Łukasz Trałka i Jan Bednarek.

Teraz poznaliśmy wybrańców działu analizy w EA Sports, jeśli chodzi o drugą drużynę tygodnia, i ponownie możemy cieszyć się obecnością Polaków. Tym razem są to Robert Lewandowski (cztery gole w meczu z Herthą) oraz Rafał Gikiewiecz (kilka świetnych parad bramkarskich w rywalizacji z Wolfsburgiem).

W kontekście napastnika Bayernu Monachium dodajmy, że ze wszystkich 23 graczy ma on najwyżej ocenioną kartkę (92, przeskok o jedno „oczko”). Drugi pod tym względem jest Thibaut Courtois, a więc golkiper Realu Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy