Filip Sebo w Glasgow Rangers

Filip Sebo w Glasgow Rangers
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.skysports.com

22 letni - piłkarz Austrii wiedeń Filip Sebo pomimo niechęci klubu do pozbycia się go, uzyskał pozwolenie na transfer i podpisał umowę ze szkockim klubem - Glasgow Rangers. <br><br> (...)

22 letni - piłkarz Austrii wiedeń Filip Sebo pomimo niechęci klubu do pozbycia się go, uzyskał pozwolenie na transfer i podpisał umowę ze szkockim klubem - Glasgow Rangers.

Sebo został zatem dziewiątym piłkarzem sprowadzonym w tym okienku transferowym przez nowego trenera Rangersów - Paula Le Guena
Więcej na temat: Austria Szkocja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy