Fiorentina kupi kolejnego Polaka!

Fiorentina kupi kolejnego Polaka! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: firenzeviola.it

Fiorentina zamiera zatrzymać Adama Chrzanowskiego.

Młodzieżowy reprezentant Polski gra aktualnie w ekipie z Toskanii, do której został wypożyczony w sierpniu ubiegłego roku. 17-latek regularnie występuje w rozgrywkach Primavery, czyli rozgrywkach młodej Ekstraklasy.

Lokalne media informują, że sztab szkoleniowy jest bardzo zadowolony z postawy środkowego obrońcy, który na koncie ma 14 rozegranych spotkań ligowych. Wobec niego panuje ponoć pełne przekonanie, że to zawodnik bardzo dobrze rokujący na przyszłość.

Działacze Fiorentiny podjęli już nawte decyzję, że zamierzają skorzystać z klauzuli wykupu i jeszcze w tym miesiącu rozpoczną rozmowy z Chrzanowskim w sprawie warunków kontraktu indywidualnego. Niestety nie wiadomo, ile na transakcji może zarobić macierzysty klub Polaka - Lechia Gdańsk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy