Fiorentina negocjuje transfer z Bundesligi

Fiorentina negocjuje transfer z Bundesligi
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Po Pedro de La Vedze, obserwowanym w ostatnich dniach przez Gennaro Gattuso, Fiorentina postawiła na kolejnego argentyńskiego zawodnika. Jest to Nicolas Gonzalez, napastnik z rocznika 1998 występujący dla VfB Stuttgart - poinformował Gianluca Di Marzio.

Gonzalez wraca po sezonie przetrzebionym przez kontuzje, ale w zaledwie piętnastu występach w Bundeslidze zdołał strzelić sześć bramek. Aktualny reprezentant Argentyny (dotychczas grający w wyjściowej jedenastce u boku Messiego i Lautaro), wychował się w Argentinos Juniors, gdzie w 2016 roku zadebiutował w pierwszej drużynie.

Oferta przedstawiona przez Fiorentinę dla zespołu ze Stuttgartu opiewa na 20 milionów euro. Kością niezgody pozostaje około trzech milionów i/lub stosunkowe premie, które mogłyby zaspokoić żądania Niemców.

Negocjacje między klubami trwają od tygodnia, a strony są dość blisko porozumienia i „Viola“ liczy na to, że uda się domknąć tę transakcję, aby zapewnić Gattuso solidne wzmocnienie składu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy