Fiorentina straci swój talent?

Fiorentina straci swój talent?
Redakcja
Redakcja
Źródło: CRC

Menadżer, Vincenzo Guerini, potwierdza, że w letnim okienku transferowym może odejść jedna z jego największych gwiazd, Stevan Jovetić.

Dwudziestodwulatek sam wypowiadał się, że jeżeli ma odejść, to tylko do angielskiej Premier League, jednak zainteresowane usługami Czarnogórca jest również Napoli. Trener „Violi” tłumaczy, że jeżeli pojawi się odpowiednia oferta za tego zawodnika, zostanie on sprzedany.

- Wokół Joveticia kreuję podstawową jedenastkę, jest dla nas ważnym graczem. Nie spodziewałem się, że po kontuzji kolana rozegra tyle spotkań w tym sezonie. Czy odejdzie do Napoli? W czasach, w których żyjemy pojęcie gracza „nie na sprzedaż” nie istnieje, jeżeli więc otrzymamy za niego odpowiednią ofertę, rozważymy ją – powiedział dla Radia CRC Vincenzo Guerini.

Wychowanek Partizana Belgrad, który przeniósł się do „Fioletowych” w 2008 roku, rozegrał już dla Fiorentiny 75 spotkań, w których zanotował 25 trafień. W 2007 roku, jako siedemnastolatek, zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Czarnogóry, dla której, do tego momentu, wystąpił 19 razy, pokonując siedmiokrotnie bramkarza rywali.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy