Fiorentina wyceniła Milenkovicia

Fiorentina wyceniła Milenkovicia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere dello Sport

Nikola Milenković został wyceniony przez władze Fiorentiny.

Rosły defensor trafił do Włoch w lipcu zeszłego roku. Na jego usługi skusiła się Fiorentina, która wykupiła go z Partizana Belgrad za przeszło pięć milionów euro.

Pomimo początkowych trudności z aklimatyzacją, Serb zdołał wskoczyć do składu zespołu z Florencji, by z biegiem czasu zadomowić się w nim na dobre.

Do tej pory Milenković rozegrał w Serie A 11 spotkań, na które złożyło się 805 minut. Jego dobra dyspozycja nie przeszła bez echa wśród zamożniejszych ekip, dlatego władze „Violi” zdecydowały się na wycenę swojego zawodnika.

Według informacji „Corriere dello Sport”, jeżeli jakiś klub zdecyduje się na pozyskanie 20-latka, będzie musiał liczyć się z wydatkiem rzędu 30 milionów euro. Warto wspomnieć, że umowa Serba z Fiorentiną obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Po 33 kolejkach drużyna prowadzona przez Stefano Pioliego plasuje się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 51 punktów. Liderem jest Juventus.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy