Fiorentina wyceniła Milenkovicia

Fiorentina wyceniła Milenkovicia fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Fiorentina postanowiła dokonać wycenę Nikoli Milenkovicia, o czym informuje „CalcioMercato.com”.

Nikola Milenković nadal ma ważny kontrakt z Fiorentiną. Ten jednak obowiązuje tylko do 30 czerwca 2022 roku i do tej pory nie został przedłużony.

Wydaje się zatem, że szanse na to, aby Serb pozostał w kolejnym sezonie w zespole ze Stadio Artemio Franchi, są raczej nikłe. Najbliższe lato będzie ostatnim momentem, w którym to jego obecny zespół będzie mógł na nim zarobić.

Chętnych na usługi środkowego obrońcy zresztą nie brakuje. Od dłuższego czasu mówi się o tym, że zainteresowane nim są takie podmioty jak Manchester United, Inter Mediolan oraz AS Roma.

Fiorentina jest świadoma tego, jak ogromne zainteresowanie generuje jej zawodnik. Z tego też powodu postanowiła dokonać jego wyceny.

Jeżeli którakolwiek z ekip zdecyduje się w najbliższych tygodniach na wykupienie defensora, to musi liczyć się z wydatkiem rzędu 30 milionów euro.

Milenković trafił do Florencji z Partizana Belgrad latem 2017 roku. Wówczas to Włosi zapłacili za niego nieco ponad pięć milionów euro.

W trwającym sezonie 23-latek rozegrał łącznie 34 mecze. W tym czasie udało mu się strzelić trzy bramki i zanotować jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy