Fiorentina z trzema nowymi przypadkami koronawirusa

Fiorentina z trzema nowymi przypadkami koronawirusa
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fiorentina

Fiorentina opublikowała komunikat o otrzymaniu kolejnych trzech pozytywnych wyników na obecność koronawirusa u piłkarzy Germána Pezzelli oraz Patricka Cutrone i fizjoterapeuty Stefano Dainellego.

Niestety liczba zakażonych piłkarzy i osób pracujących przy klubach w Serie A groźną infekcją stale rośnie. Przed kilkunastoma godzinami przedstawiciele „Violi” poinformowali o pozytywnym wyniku na obecność koronawirusa u Dušana Vlahovicia.

Z tego też powodu klub zalecił kwarantannę dla wszystkich członków zespołu oraz konieczność przejścia przez nich testów. Niestety nie okazały się one szczęśliwe dla Germána Pezzelli, Patricka Cutrone i fizjoterapeuty Stefano Dainellego, u których także stwierdzono, że zostali zakażeni.

Fiorentina zapewniła, że cała trójka wykazała pewne objawy choroby, ale czuje się dobrze i przebywa obecnie w odizolowaniu w swoich domach.

Wcześniej o pojawieniu się przypadków koronawirusa w swoich drużynach poinformowali Juventus (Daniele Rugani) oraz Sampdoria (Manolo Gabbiadini, Omar Colley, Albin Ekdal, Morten Thorsby oraz Antonino La Gumina).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy