Fiorentina z trzema nowymi przypadkami koronawirusa

Fiorentina z trzema nowymi przypadkami koronawirusa
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fiorentina

Fiorentina opublikowała komunikat o otrzymaniu kolejnych trzech pozytywnych wyników na obecność koronawirusa u piłkarzy Germána Pezzelli oraz Patricka Cutrone i fizjoterapeuty Stefano Dainellego.

Niestety liczba zakażonych piłkarzy i osób pracujących przy klubach w Serie A groźną infekcją stale rośnie. Przed kilkunastoma godzinami przedstawiciele „Violi” poinformowali o pozytywnym wyniku na obecność koronawirusa u Dušana Vlahovicia.

Z tego też powodu klub zalecił kwarantannę dla wszystkich członków zespołu oraz konieczność przejścia przez nich testów. Niestety nie okazały się one szczęśliwe dla Germána Pezzelli, Patricka Cutrone i fizjoterapeuty Stefano Dainellego, u których także stwierdzono, że zostali zakażeni.

Fiorentina zapewniła, że cała trójka wykazała pewne objawy choroby, ale czuje się dobrze i przebywa obecnie w odizolowaniu w swoich domach.

Wcześniej o pojawieniu się przypadków koronawirusa w swoich drużynach poinformowali Juventus (Daniele Rugani) oraz Sampdoria (Manolo Gabbiadini, Omar Colley, Albin Ekdal, Morten Thorsby oraz Antonino La Gumina).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy