FK Moskwa marzy o Shevchence

FK Moskwa marzy o Shevchence
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.goal.com

Trener FK Moskwa, Oleg Błochin wyznał niedawno że marzy mu się sprowadzenie ukraińskiego snajpera Chelsea Londyn, Andrija Shevchenko. Trener Rosjan chce wzmocnić swój klub, a w pierwszej kolejności ma wzmocnić (...)

Trener FK Moskwa, Oleg Błochin wyznał niedawno że marzy mu się sprowadzenie ukraińskiego snajpera Chelsea Londyn, Andrija Shevchenko. Trener Rosjan chce wzmocnić swój klub, a w pierwszej kolejności ma wzmocnić formację ofensywną, w tym celu rozgląda się za klasowym napastnikiem.

Stołeczny klub ma liczne ubytki w kadrze i Błochin zdaje sobie tego sprawę. Twierdzi, że Schewa mógłby być wielkim wzmocnieniem klubu. Szkoleniowiec FK świetnie zna byłego snajpera Milanu, gdyż prowadził reprezentację Ukrainy, dla której gole strzelał Shevchenko.

"Potrzebujemy jednego klasowego napastnika. Mam tu na myśli Shevchenko, z którym z sukcesami współpracowałem w reprezentacji narodowej. Nie idzie mu w Anglii tak jakby sobie tego życzył, ale zapewniam, że taki piłkarz to wzmocnienie dla każdego zespołu" - powiedział Błochin.

Więcej na temat: Anglia Rosja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy