Flamini finalizuje przeprowadzkę

Flamini finalizuje przeprowadzkę fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: BFM TV

Mathieu Flamini jest już bardzo blisko związania się z Getafe.

Według BFM TV francuski pomocnik przebywa obecnie na dwudniowym okresie próbnym w hiszpańskim zespole, gdzie jak można domniemać, ustalane są wszelkie sprawy administracyjne czy medyczne dotyczące piłkarza.

Dla 33-latka byłby to powrót do uprawiania sportu po ponad półrocznej przerwie. Od momentu wygaśnięcia umowy z Crystal Palace wraz z końcem ubiegłego sezonu, Francuz pozostaje bez klubu. Teraz to się powinno zmienić.

Getafe radzi sobie w tym sezonie nad wyraz dobrze. Obecnie zajmuje ósmą pozycję w ligowej tabeli, tracąc zaledwie pięć punktów do szóstej lokaty, która uprawnia do gry w europejskich pucharach. Doświadczenie Flaminiego może pomóc zespołowi José Bordalása w utrzymaniu niespodziewanie wysokiej dyspozycji.

Przyszły nabytek Getafe to trzykrotny reprezentant kraju. Po zaledwie jednym sezonie rozegranym w dorosłej drużynie Marsylii, której jest wychowankiem, w 2004 roku podpisał kontrakt z Arsenalem. W ciągu czterech lat rozegrał dla „Kanonierów” 153 spotkania, po czym przeszedł do AC Milan, by w 2013 roku powrócić na Emirates Stadium. Druga przygoda ze stołecznym klubem nie była już jednak tak udana, pomimo że Flamini w każdym z sezonów rozgrywał kilkadziesiąt spotkań. Przenosiny do Crystal Palace okazały się jeszcze gorszym rozwiązaniem. W barwach „Orłów” Francuz wystąpił tylko 10 razy i żadnym zaskoczeniem nie było czerwcowe rozstanie z tym klubem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy