Florinel Coman obserwowany przez Inter

Florinel Coman obserwowany przez Inter
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: fcinter1908.it

Skauci Interu Mediolan obserwowali niedawno jeden z meczów rumuńskiej młodzieżówki.

Obiektem zainteresowania wysłanników „Nerazzurrich” miał być Florinel Coman będący aktualnie zawodnikiem FCSB (dawna Steaua Bukareszt). Niewykluczone, iż mediolańczycy już w styczniu podejmą próby ściągnięcia go na Stadio Giuseppe Meazza.

Coman w trwającym sezonie jest jedną z największych gwiazd rumuńskiej ekstraklasy. Na ligowych boiskach zanotował już sześć trafień a jego drużyna wciąż liczy się w walce o ligowy tytuł.

Nominalną pozycją 20-latka jest lewe skrzydło, dlatego można przypuszczać, iż w przypadku ewentualnego transferu do Mediolanu pełniłby rolę zmiennika Ivana Perišicia. 

Inter nie jest jednak jedynym włoskim zespołem, który w ostatnim czasie zwrócił swą uwagę na utalentowanego zawodnika. Sprowadzenia Comana poważnie rozważa bowiem także drugoligowe Palermo. Na korzyść włoskich zespołów przemawia także fakt, iż agentem piłkarza jest Pietro Chiodi, który w przeszłości wytransferował do Italii takich graczy, jak m.in. Christian Chivu czy Vlad Chiricheș.

Młodzieżowy reprezentant Rumunii jest zawodnikiem FCSB od zeszłego roku. Przez właściciela drużyny, George Becaliego, został okrzyknięty „nowym Mbappé”, a w kontrakcie ma wpisaną klauzulę odejścia w wysokości kilkudziesięciu milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia 32-letni Kevin Großkreutz kończy profesjonalną karierę [OFICJALNIE] 32-letni Kevin Großkreutz kończy profesjonalną karierę [OFICJALNIE] Real Madryt: Przesądzone - Ødegaard trafi do Arsenalu Real Madryt: Przesądzone - Ødegaard trafi do Arsenalu Transfer na linii Sevilla-Real Sociedad. OFICJALNIE: Baskowie mają nowego napastnika Transfer na linii Sevilla-Real Sociedad. OFICJALNIE: Baskowie mają nowego napastnika Konflikt Džeko z Fonsecą da początek hitowej wymianie z Interem Mediolan?! Konflikt Džeko z Fonsecą da początek hitowej wymianie z Interem Mediolan?! Hertha z dużymi zmianami. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera [OFICJALNIE] Hertha z dużymi zmianami. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera [OFICJALNIE] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy