Fosu-Mensah do Bundesligi?

Fosu-Mensah do Bundesligi?
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Mirror

Urodzony w 1998 roku Timothy Fosu-Mensah w Manchesterze United nie może liczyć na regularną grę, więc w najbliższym oknie powinien trafić na wypożyczenie.

Prawdopodobnym kierunkiem, przynajmniej według „Mirrora”, okazuje się Borussia Mönchengladbach, która poszukuje następcy Duńczyka Andreasa Christensena, wracającego po dwuletnim wypożyczeniu do Chelsea. W niemieckim zespole młodziutki Fosu-Mensah mógłby walczyć o regularną grę na wciąż przecież bardzo wysokim poziomie.

Wychowanek Ajaksu w tym sezonie zagrał 229 minut w siedmiu meczach we wszystkich rozgrywkach. W Premier League pojawił się tylko raz – podczas czasu doliczonego w meczu ze Swansea City jeszcze w listopadzie minionego roku.

Teoretycznie Mensah jest defensywnym pomocnikiem, jednak może też grać na środku obrony, a w jego wieku zmiana pozycji też nie powinna stanowić większego problemu. Inna sprawa, czy Borussia znowu zechce sprowadzić zawodnika bez możliwości jego późniejszego wykupu. W trakcie gry dla Gladbach wartość Christensena znacznie wzrosła, na czym finansowo skorzysta jednak tylko Chelsea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy