FRANCJA: Grenier nie pojedzie na mundial?

FRANCJA: Grenier nie pojedzie na mundial?
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: France Football

Pomocnik Olympique Lyon Clément Grenier doznał urazu pachwiny i prawdopodobnie wskutek tego nie weźmie udziału w zbliżających się Mistrzostwach Świata w Brazylii.

23-letni Francuz kontuzji nabawił się podczas jednego z treningów i już po chwili zdał sobie sprawę, że prawie na pewno nie pojedzie do Brazylii. Grenier już wcześniej w tym sezonie miał problemy z pachwiną, lecz teraz wygląda na to, że są one zbyt poważne, żeby je zlekceważyć.

Po przeprowadzeniu szczegółowych badań odkryto również w organiźmie zawodnika gronkowca, który sporo opóźni powrót gracza do pełnego zdrowia.

Ostateczną decyzję selekcjonera Didiera Deschampsa poznamy w ciągu najbliższych dni. Jeżeli jednak Grenier zostanie wykluczony z gry, na jego miejsca zostanie powołany Rémy Cabella z Montpellier lub Morgan Schneiderlin z Southampton.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy