FRANCJA: Grenier nie pojedzie na mundial?

FRANCJA: Grenier nie pojedzie na mundial?
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: France Football

Pomocnik Olympique Lyon Clément Grenier doznał urazu pachwiny i prawdopodobnie wskutek tego nie weźmie udziału w zbliżających się Mistrzostwach Świata w Brazylii.

23-letni Francuz kontuzji nabawił się podczas jednego z treningów i już po chwili zdał sobie sprawę, że prawie na pewno nie pojedzie do Brazylii. Grenier już wcześniej w tym sezonie miał problemy z pachwiną, lecz teraz wygląda na to, że są one zbyt poważne, żeby je zlekceważyć.

Po przeprowadzeniu szczegółowych badań odkryto również w organiźmie zawodnika gronkowca, który sporo opóźni powrót gracza do pełnego zdrowia.

Ostateczną decyzję selekcjonera Didiera Deschampsa poznamy w ciągu najbliższych dni. Jeżeli jednak Grenier zostanie wykluczony z gry, na jego miejsca zostanie powołany Rémy Cabella z Montpellier lub Morgan Schneiderlin z Southampton.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy