Fulham się nie zatrzymuje. Drużyna Parkera miażdży Millwall

Fulham się nie zatrzymuje. Drużyna Parkera miażdży Millwall
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Spadkowicz z Premier League odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu.

Po wpadce na inaugurację Championship ekipa prowadzona przez Scotta Parkera wydaje się łapać właściwy rytm. Po triumfach nad Blackburn i Huddersfield przyszedł czas na zwycięstwo przeciwko Millwall.

Stołeczny klub dominował na placu gry pod każdym względem. Wystarczy tylko nadmienić, że gospodarze mieli posiadanie piłki na poziomie 84 procent czasu. Ponadto wymienili także 990 podań, z czego 934 znalazły adresata.

Gole tego dnia dla Fulham zdobywali: dwa - Ivan Cavaleiro oraz po jednym Anthony Knockaert i Aleksandar Mitrović.

Radości po spotkaniu nie krył menadżer spadkowicza z Premier League, Scott Parker.

- Czasami miło popatrzeć na naszą grę. Dziś moi piłkarze zaprezentowali na boisku to wszystko, nad czym pracowaliśmy przez ostatnie 10 tygodni od rozpoczęcia przedsezonowych przygotowań. Cieszę się, że pomimo spadku nie zapomnieliśmy, jak się wygrywa. Nasz cel na te rozgrywki jest jasny — skwitował 38-latek.

W następnym meczu Fulham zmierzy się ponownie przed własną publicznością. Tym razem na Craven Cottage przyjedzie Nottingham Forest.
Więcej na temat: Fulham FC Millwall FC

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny! Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny! Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy