Gabbiadini drugim włoskim piłkarzem z koronawirusem

Gabbiadini drugim włoskim piłkarzem z koronawirusem fot. UC Sampdoria
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sampdoria

Manolo Gabbiadini został zarażony koronawirusem, poinformował jego klub, Sampdoria.

Tym samym jest drugim włoskim piłkarzem po Daniele Ruganim (Juventus), którego test na koronawirusa dał wynik pozytywny. Już choroba obrońcy sprawiła, że kwarantannie musiały poddać się Juventus (z Wojciechem Szczęsnym) oraz jego ostatni rywal ligowy, Inter Mediolan.

Teraz odizolowana zostanie również Sampdoria, łącznie z Bartoszem Bereszyńskim i Karolem Linettym.

Trudno spodziewać się w tym momencie, żeby marcowe mecze kadry Polski doszły do skutku.

Tymczasem Gabbiadini po ogłoszeniu wyniku testu zaapelował do rodaków: "Chciałbym jasno powiedzieć, że nic mi nie jest, więc nie martw się. Przestrzegaj wszystkich zasad, zostań w domu, wszystko się ułoży".

Włochy są w tej chwili jednym z państw najbardziej cierpiących w wyniku epidemii koronawirusa. Wedle wczorajszych danych zmarło tam już 827 osób, a w stanie ciężkim znajduje się 1028 kolejnych. Po godzinie 18 poznamy nowe dane.

Rozgrywki piłkarskie w Italii zostały na razie zawieszone do 3 kwietnia.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy